Wiedźmin 3 to nie koniec historii. Oto screeny z nowego dodatku, który będzie epilogiem całej serii

Świeże screeny wylądowały w sieci.

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka to przygoda, która jest epilogiem historii przedstawionej w serii Wiedźmin. Tworzona jest na silniku drugiej części, opowiada o weselu Geralta z Rivii i Yennefer z Vengerbergu, przeznaczonych sobie ludzi , którzy wreszcie odnaleźli spokój.

Tak w największym skrócie przedstawia się fabuła fanowskiego dodatku, na który z niecierpliwością czekamy. Pożegnanie Białego Wilka opowie historię, której akcja będzie się rozgrywała nie tylko po wydarzeniach z Dzikiego Gonu, lecz również po dodatkach Serca z Kamienia oraz Krew i Wino,

Szkoda, że wszystko nie powstaje na silniku Wiedźmina 3, lecz ograniczenia w modowaniu Dzikiego Gonu po prostu nie pozwoliłyby na przygotowanie całej historii. Jednak – najważniejsza jest fabuła i mamy nadzieję, że ta nas w tym przypadku nie zawiedzie!

Grupa stojąca za dodatkiem wrzuciła do sieci kolejne trzy screeny, które prezentujemy poniżej. Zaraz za nimi przypominamy kilka poprzednich obrazków. Niestety nie wiadomo jeszcze, jaka jest data premiery Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 (KOMENTARZE) “Wiedźmin 3 to nie koniec historii. Oto screeny z nowego dodatku, który będzie epilogiem całej serii

 • 4 lipca 2017 at 22:54
  Permalink

  Szkoda że w wiedzminie 4 nie bedzie sie gralo geraltem :'(

  Reply
 • 4 lipca 2017 at 22:36
  Permalink

  Właśnie Permelink masz racje przecież nie wszyscy wybrali Yenefer. Ja osobiście wybrałem Triss i nie jestem zadowolony z tego co tutaj przeczytałem. Może to jest prawdziwe pożegnanie z Geralten tylko tak można było tą fantastyczną grę zakończyć. Gdyby stworzyli epilok z Triss było by to zakończenie Geralta a powstanie czegoś fantastycznego czyli nowej wersi Wiedzimina tylko na innej bazi oczywiście bohater tej Shaggy byłby połączony z Geraltem ponieważ z domysłu to co mówiła na końcu Triss miało być prawdopodobnie dziecka oczywiście adoptowane ponieważ Wiedźmini nie mogą mieć swoich dzieci.

  Reply
  • 5 lipca 2017 at 22:54
   Permalink

   Nie wiem czy czytałeś ciekawostki ale w jednej z wczesnych wersji W3 podobno można było znaleźć książkę. Było w niej o tych 2 naukowcach którzy zaczepili nas we Flotsam i poprosili Wiedźmina o wypicie tajemniczego eliksiru. W książce było napisane że badali lek na niepłodność, także REDzi chyba rozważali jeszcze inne zakończenie 😀
   A co do Triss to popieram no ale twórcy wzorowali się na książkach i tam niestety Yen była jego miłością 😛

   Reply
 • 3 lipca 2017 at 20:48
  Permalink

  A co jak wybierze sie obcje ślubu z Triss w Wiedzminie 3?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: