Wiedźmin 3 to nie koniec historii. Oto screeny z nowego dodatku, który będzie epilogiem całej serii

Wiedźmin 3 to nie koniec historii. Oto screeny z nowego dodatku, który będzie epilogiem całej serii
Newsy PC Polecamy

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka to przygoda, która jest epilogiem historii przedstawionej w serii Wiedźmin. Tworzona jest na silniku drugiej części, opowiada o weselu Geralta z Rivii i Yennefer z Vengerbergu, przeznaczonych sobie ludzi , którzy wreszcie odnaleźli spokój.

Tak w największym skrócie przedstawia się fabuła fanowskiego dodatku, na który z niecierpliwością czekamy. Pożegnanie Białego Wilka opowie historię, której akcja będzie się rozgrywała nie tylko po wydarzeniach z Dzikiego Gonu, lecz również po dodatkach Serca z Kamienia oraz Krew i Wino,

Szkoda, że wszystko nie powstaje na silniku Wiedźmina 3, lecz ograniczenia w modowaniu Dzikiego Gonu po prostu nie pozwoliłyby na przygotowanie całej historii. Jednak – najważniejsza jest fabuła i mamy nadzieję, że ta nas w tym przypadku nie zawiedzie!

Grupa stojąca za dodatkiem wrzuciła do sieci kolejne trzy screeny, które prezentujemy poniżej. Zaraz za nimi przypominamy kilka poprzednich obrazków. Niestety nie wiadomo jeszcze, jaka jest data premiery Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie