Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka jeszcze piękniejszy. Screeny z porównaniem

Ekipa odpowiedzialna za mod/dodatek Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka postanowiła umilić nam czas do premiery screenami, które pokazują postęp graficzny. Jest naprawdę o niebo lepiej!

Data premiery powstającej przygody Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka nie została ujawniona, lecz na pewno nie mamy co liczyć, że zagramy w ciągu kilku najbliższych tygodni. Przez ten czas twórcy tego fanowskiego dodatku chcą nam pokazać, jakie graficzne zmiany przeszedł projekt, zestawiając publikowane dawniej screeny lub klatki z filmów z tymi uchwyconymi obecnie.

Poniżej możecie zobaczyć ujęcia z Geraltem, Priscillą, Vincentem i Carmen. Trzeba przyznać, że postęp jest naprawdę zauważalny, a twarze bohaterów o wiele ładniejsze i bardziej naturalne.

Ekipa tworząca mod/dodatek przypomina również, że Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka jest fanowską kontynuacją historii wiedźmina Geralta zawartej w książkach Andrzeja Sapkowskiego i w grach CD Projekt RED. Opowiada ona o weselu Geralta i Yennefer. W przygodzie nie będzie dubbingu i to temat zamknięty do premiery. Autorzy projektu podkreślają ponadto, że ustalają własny tok wydarzeń, więc nie bądźcie zaskoczeni widokiem Letho bądź Keiry.

Co do rozmiarów projektu, tutaj zaznaczono, że nie będzie to ogromny dodatek z otwartym światem, rozwojem postaci, tablicami ogłoszeń, mnóstwem zleceń i eksploracją godną Krwi i Wina. Spieszymy z wyjaśnieniem, że to kameralna historia oparta głównie na dialogach i dziejąca się w większości w hallach twierdzy Kaer Morhen, chociaż podczas przygody traficie również w inne zaskakujące, mroczniejsze miejsca.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka będzie udostępniony jako darmowy mod do gry Wiedźmin 2.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%