Paczka dla każdego, a w niej 14 niesamowicie pięknych postaci do Wiedźmina 3

Wiedźmin 3
Newsy PC

Wiedźmin 3 otrzymał w ostatnich tygodniach kilkanaście modów, które poprawiały twarze postaci z gry. Są one wyjątkowe, dlatego bardzo mnie cieszy, że teraz wszystkich mam w jednej paczce.

Moder o pseudonimie zzjay obiecał, że wkrótce wyda swoje dotychczasowe projekty do Wiedźmin 3: Dziki Gon w jednej paczce. Stało się, zatem nie musisz pobierać wszystkich modów osobno. Teraz wszystko masz na jednej tacy.

Wiedźmin 3 i mody zzjay są wyjątkowe. Warto je mieć

Naprawdę polecam paczkę modów od zzjay, ponieważ to jedne z najlepszych, które zajmują się odświeżeniem znanych bohaterów. Modyfikacje poprawiają tekstury i widać, że dziewczyny stają się jeszcze piękniejsze. W niektórych przypadkach dostajemy twarze w 4K. Dotyczy to takich postaci, jak Keira, Triss, Yen oraz Shani.

Łącznie, paczka zawiera 14 poprawionych twarzy: Triss, Yennefer, Shani, Keira, Ciri, Philippa, Priscilla, Roche, Fringilla, Ves, Iris von Everec, Corinne Tilly, Cerys, Var Attre Twins. O kilku z nich pisałem szczegółowo i kto chce nadrobić zaległości, niech przejdzie do naszej zakładki z modami do Wiedźmina 3. A opisywana paczka od zzjay jest do pobrania w tym miejscu.

Oto postacie z Wiedźmina 3 po instalacji moda

Jeśli jesteś ciekaw, jak prezentują się wszystkie poprawione postacie z opisywanego moda, zapraszam na porcję screenów:

Mod do Wiedźmina 3 - poprawione postacie
Mod do Wiedźmina 3 – poprawione postacie

Kolejne screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie