Gracze mają obsesję na jej punkcie: „Najgorętsza kobieta w grze”. Teraz możesz z nią romansować w Wiedźminie 3

Wiedźmin 3
Newsy PC

Pewna zielarka zasłynęła w grze Wiedźmin 3 nie tylko tym, że podpowiedziała Geraltowi, jak przygotować przynętę na gryfa. Sama była przynętą… na wielu graczy.

Przyznam, że nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy. Przeglądając nowe mody do Wiedźmina 3 natknąłem się po prostu na Tomirę i byłem zdziwiony komentarzami. Te są niewybredne: „Wreszcie. Prawdopodobnie najgorętsza kobieta w grze.” czy „Mod, na który wszyscy czekaliśmy. Wreszcie możemy cieszyć się najlepszym tyłkiem w grze.„. Że aż tak? Jednak kiedy wyszukałem na YT frazę „Tomira Witcher 3” okazało się, że… panuje jakaś obsesja na punkcie pupy zielarki. Porównano ją nawet z Panam z Cyberpunk 2077!

Tomira i gorący romans w Wiedźmin 3

Nic zatem dziwnego, że Tomira doczekała się moda, dzięki któremu można z nią romansować w Wiedźminie 3. Modyfikacja sprawia, że zielarka jest podmieniana za inną postać, z którą Geralt mógł wchodzić w bliższe relacje. Podmianka dotyczy Triss, Keiry, Yennefer, Shani i Syanny. Nie jest to jednak zwykła zamiana tekstur twarzy. Tomira dostała unikatowy kaptur, fryzurę i nagie ciało, a na imprezy/wybryki będzie nosić wariację swojego głównego stroju z ubiorami innych dziewczyn (kolacja Keiry, ślub Shani, maskarada Triss.. ).

Tak wygląda Tomira, z którą Biały Wilk może teraz romansować

Wiedźmin 3 Tamira romans (2)
Wiedźmin 3 – Tomira, z którą Geralt może teraz romansować

Rozebrany screen Tomiry i porównanie z Panam (CP2077) na drugiej podstronie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie