Wiedźmin – Eredin pojawi się w Pożegnaniu Białego Wilka

Twórcy oczekiwanego Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka prezentują dwa nowe screeny, a na nich…

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka nie ma jeszcze daty premiery, a autorzy tego moda/dodatku do Wiedźmina 2 radzą nam uzbroić się jeszcze w nieco cierpliwości. Tylko jak tu czekać cierpliwie oglądając nowe screeny!

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka – Eredin

Na oficjalnym profilu projektu w serwisie Facebook pojawiły się poniższe screeny wraz z opisem: Był inny niż wszystkie elfy. Nie miał wstydu w spojrzeniu. Nigdy nie cierpiał prześladowań, nie przeżył pogromów, ludzie nie zabrali mu ziemi. Ten elf nie mógł pochodzić z tego świata. Był najeźdźcą.

Nie wiadomo, w jakim charakterze zobaczymy Eredina, lecz twórcy moda/dodatku podkreślają, że nie wskrzeszają zmarłych.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka jest fanowską kontynuacją historii wiedźmina Geralta zawartej w książkach Andrzeja Sapkowskiego i w grach CD Projekt RED. Opowiada ona o weselu Geralta i Yennefer. W przygodzie nie będzie dubbingu i to temat zamknięty do premiery. Autorzy projektu podkreślają ponadto, że ustalają własny tok wydarzeń, więc nie bądźcie zaskoczeni widokiem Letho bądź Keiry.

Co do rozmiarów projektu, tutaj zaznaczono, że nie będzie to ogromny dodatek z otwartym światem, rozwojem postaci, tablicami ogłoszeń, mnóstwem zleceń i eksploracją godną Krwi i Wina. Spieszymy z wyjaśnieniem, że to kameralna historia oparta głównie na dialogach i dziejąca się w większości w hallach twierdzy Kaer Morhen, chociaż podczas przygody traficie również w inne zaskakujące, mroczniejsze miejsca.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka będzie udostępniony jako darmowy mod do gry Wiedźmin 2.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: