Wiedźmin – data premiery Pożegnania Białego Wilka niezbyt odległa

Ekipa odpowiedzialna za Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka obiecuje, że robi wszystko, by gracze nie musieli długo czekać na premierę.

Twórcy oczekiwanego Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka prezentują nowy screen z szykowanej przygody, która będzie zwieńczeniem historii Geralta przedstawionej w grach od CD Projekt RED. Jest to projekt fanowski, powstający na silniku Wiedźmina 2, który skupi się na przedstawieniu wesela białowłosego zabijaki z Yennefer. Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka nie będzie uzupełniony o dubbing, lecz tylko napisy.

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy screen z Yennefer oraz Ciri, który został uzupełniony opisem: Jak to się dzieje, pomyślała Ciri, czemu przypisać, że we wszystkich światach, miejscach i czasach, we wszystkich językach i narzeczach to jedno słowo zawsze brzmi zrozumiale? I zawsze podobnie? – Tak. Muszę do mamy. Moja mama na mnie czeka.

Pożegnania Białego Wilka

Autorzy projektu wciąż są pytani przez graczy o datę premiery. Kiedy zagramy? Pod najnowszym wpisem na Facebooku padła taka oto odpowiedź: Kiedy sami będziemy pewni terminu, podamy Wam go w nieco bardziej atrakcyjnej formie, niż tylko 6 cyferek. A na razie pracujemy ciężko, by nie był on zbyt odległy.

Możliwe, że data premiery zostanie ujawniona wraz z nowym zwiastunem, co z pewnością byłoby wspomnianą atrakcyjną formą. Póki co, przypominamy starszy gameplay:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.