Wiedźmin 3 next-gen trafi do pudełka. Znamy cenę edycji z gadżetami

Wiedźmin 3 next-gen także w pudełku! Edycja z gadżetami - znamy cenę
Newsy PS5 Xbox Series

Wiedźmin 3 next-gen dość zaskakująco zadebiutuje także w wydaniu fizycznym. Gracze mogą szykować się na parę dobroci w odpowiedniej cenie.

Wiedźmin 3 next-gen z miejsca podbił serca krytyków, którzy po tylu latach ponownie docenili polskiego RPG-a. Choć wersja na PC wystartowała dość wyboiście, ciężko nie docenić nowości w niemal 8-letniej grze.

Wiedźmin 3 next-gen w pudełku i z gadżetami

Choć sama aktualizacja z nową zawartością jest dostępna za darmo dla posiadaczy podstawowej edycji gry na Xbox Series X i S, PS5 oraz PC, można też ją kupić osobno. Niestety, do tej pory mowa była wyłącznie o wydaniu cyfrowym. Mogliśmy się w nie zaopatrzyć dzięki któremuś z wirtualnych sklepów. Teraz się to zmieni, bo nowa edycja hitowej gry trafi do pudełek!

Sklep Ultima poinformował na Facebooku, że w sprzedaży dostępna będzie edycja fizyczna gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna”. Wchodząc na stronę sklepu, faktycznie można tam znaleźć dwie wersje na PS5 i Xbox Series X i S. Wychodzi na to, że premierę zaplanowano na 26 stycznia 2023 roku.

Poznaliśmy również zawartość wydania i jego cenę. Najpierw może to drugie – za nowego-starego wieśka przyjdzie nam zapłacić 159,99 zł. Patrząc na to, że na płycie znajdziemy podstawkę, dwa duże dodatki i 16 mniejszych DLC, wydaje się to całkiem niezłą opcją. Warto jednak zaznaczyć, że pojawią się również gadżety fizyczne. Wszak CDPR właśnie z nich słynie, a każda część wiedźmińskiej serii oferowała sporo atrakcji w nawet najbardziej podstawowym wydaniu.

Wraz z płytą, otrzymamy także naklejki, mapę i specjalne kompendium wiedzy “The Witcher Universe”. Na ten moment nie wiemy niestety, jak wygląda sprawa z ewentualnym wydaniem na PC.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie