Wiedźmin 3 next-gen z najnowszą aktualizacją. Gra powinna działać znacznie lepiej

Wiedźmin 3 next-gen z kolejną aktualizacją. Gracze się niecierpliwią
Newsy PC

Ukazała się nowa łatka do gry Wiedźmin 3 w wersji next-gen. CD Projekt RED wyjaśnia, że głównym celem aktualizacji jest naprawa problemów z płynnością gry.

Wiedźmin 3 w wersji next-gen na PC nie zadebiutował w specjalnie pozytywnym świetle. Gra zmaga się ze sporymi problemami z płynnością, ale to nie wszystko. Twórcy niedawno zaadresowali listę czterech najważniejszych rzeczy, które pragną jak najszybciej naprawić. Wychodzi na to, że część z problemów doczekała się naprawy.

Wiedźmin 3 next-gen z aktualizacją

Jeżeli również od premiery mierzycie się ze sporymi problemami z wydajnością, CDPR ma dla Was dobre wieści. Wypuszczono nowy hotfix, który docelowo ma pomóc na stabilność produkcji. Studio wyjaśnia, że nie zmieni on wersji gry, ale pomoże na istotne problemy.

Właśnie wydaliśmy hotfix dla Wiedźmina 3 na PC, który powinien poprawić ogólną stabilność i wydajność oraz naprawić nakładki GOG i Steam. Wersja gry nie ulegnie zmianie.

czytamy na Twitterze marki

Jeżeli posiadacie wersję gry na Steam, musicie liczyć się z pobieraniem 3 GB dodatkowych plików. Wersja na GOG dostała łatkę zajmującą jedynie 1,9 GB. W komentarzu pod swoim postem studio wyjaśnia, że patch trafił również na Origin.

Na samym końcu twórcy zaznaczają, że przyglądają się grze i zamierzają wciąż nad nią pracować. Tym razem nie chodzi wyłącznie o wersję PC, ale też inne platformy, które doczekały się next-genowej aktualizacji. Z pewnością wrócimy do Was, gdy tylko pojawią się nowe istotne aktualizacje.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie