Wiedźmin 3 next-gen oficjalnie w pudełku. Znamy datę premiery

Wiedźmin 3 next-gen oficjalnie w pudełku. Znamy datę premiery
Newsy PS5 Xbox Series

CD Projekt RED potwierdziło, że Wiedźmin 3 next-gen trafi do pudełek. Fizyczne wydanie zadebiutuje już w styczniu. Szkoda tylko, że nie na PC…

Koniec spekulacji. „Nextgenowe” wydanie Wiedźmina 3 faktycznie ma trafić do pudełek. CD Projekt RED potwierdza wcześniejsze przecieki, jednocześnie zdradzając datę premiery.

Wiedźmin 3 next-gen w pudełku – data premiery

Wcześniej do oferty jednego z polskich sklepów z grami trafił Wiedźmin 3 next-gen (czyli Complete Edition) w wydaniu fizycznym. Przy okazji poznaliśmy cenę gry, która ma oscylować wokół 159,90 zł oraz jej datę premiery – 26 stycznia 2023 roku. Oznacza to, że praktycznie całe wcześniejsze plotki zostały potwierdzone, także nie zdziwiłbym się, gdyby do pudełka trafiły również dodatkowe gadżety pokroju naklejek czy mapy.

Potwierdzenie tych przecieków znajdziemy na Twitterze. Oficjalne wiedźmińskie konto opublikowało dość jednoznacznie brzmiącą wiadomość.

Wydanie zadebiutuje 26 stycznia 2023 roku. Niestety, będzie dostępne jedynie dla posiadaczy PS5 i Xbox Series X lub S. Z niewiadomego powodu nie doczekamy się edycji pudełkowej na PC, a przynajmniej na razie w tej kwestii CDPR milczy. Trochę szkoda, jeżeli ktoś gra na PC i chciałby mieć pełną wiedźmińską kolekcję.

Warto dodać, że tytuł na komputery mierzy się z wieloma bolączkami. Wcześniejsza aktualizacja faktycznie załatała sporo problemów, ale niestety nie jest to ich koniec. Dlatego też CDPR przyznał, że pracuje nad nową łatką. Więcej informacji w tej sprawie powinniśmy poznać wkrótce.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie