Wiedźmin 3 next-gen otrzyma kolejną aktualizację. Gracze się niecierpliwią

Wiedźmin 3 next-gen z kolejną aktualizacją. Gracze się niecierpliwią
Newsy PC PS5 Xbox Series

Jeden z pracowników CD Projekt RED potwierdził na Twitterze, że na ukończeniu znajduje się nowa aktualizacja do Wiedźmin 3 next-gen. Tylko kiedy?

Wielu fanów Wiedźmina nie jest zadowolonych z tego, że od pewnego czasu nie było większej aktualizacji do next-genowego wydania, szczególnie na PC. Tytuł boryka się bowiem z poważnymi problemami. Sporo z nich udało się załatać, ale nie wszystkie. Część graczy wciąż skarży się na problemy z optymalizacją i inne, pomniejsze niedociągnięcia.

Wiedźmin 3 next-gen niebawem otrzyma łatkę

Marcin Momot, Global Community Director z CD Projekt RED postanowił odpowiedzieć na komentarz jednego z fanów. Ten dopytuje się go na Twitterze, kiedy możemy oczekiwać jakichś wieści w sprawie kolejnej łatki. Jego zdaniem “minął ponad miesiąc, a gra na PC nie otrzymała odpowiedniej aktualizacji”.

Po cichu pracowaliśmy nad tą aktualizacją dla W3NG i wygląda na to, że jesteśmy w końcowej fazie. Nie powinno to potrwać długo, zanim się ukaże. Podzielimy się więcej informacjami, gdy tylko będziemy mogli! W międzyczasie naprawdę doceniamy waszą cierpliwość!

– wyjawił Marcin Momot z CDPR

Wygląda więc na to, że kolejna łatka faktycznie powstaje i powinna niebawem się ukazać. Na ten moment ciężko jednak zgadywać, co może się w niej znaleźć. Pewnie głównym celem twórców jest załatanie problematycznej optymalizacji i eliminacja najbardziej uciążliwych błędów. Warto jednak zaznaczyć, że już poprzedni patch dość mocno przysłużył się wydajności.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie