CD Projekt RED przypomina historię Wiedźmina na genialnym filmie. „Lepsze niż serial Netfliksa”

Wiedźmin 3 - CDPR przypomina historię Geralta.
Newsy PC PS5 Xbox Series

CD Projekt RED promuje nową aktualizację next-gen do swojego hitu Wiedźmin 3. Z tej okazji możemy obejrzeć bardzo dobrze zrobiony film podsumowujący historię Geralta.

W sieci zadebiutował bardzo ciekawy materiał wideo podsumowujący historię opowiedzianą w Wiedźminie 1 i 2 od CD Projekt RED. W sieci nie brakuje pozytywnych opinii, a niektórzy twierdzą wręcz bezpośrednio, że jest to „lepsze niż serial Netfliksa”.

Wiedźmin 3 – co się zdarzyło do tej pory?

Wiedźmin 3 w wersji next-gen debiutuje właśnie dziś i już teraz możemy grać w wielce wyczekiwaną edycję gry. CD Projekt RED dołożyło wszelkich starań, aby fani dostali najbardziej definitywne doświadczenie. Oczywiście nowi gracze również mogą liczyć na najbardziej kompletne i dopracowane wydanie. Zmieniło się wiele, choć nie chodzi tu wyłącznie o grafikę.

Z okazji debiutu, CDPR wrzuciło na YouTube nieco ponad 5-minutowe wideo podsumowujące wydarzenia z pierwszej i drugiej części serii. Muszę przyznać, że filmik bardzo konkretnie informuje o wszystkim, o czym mogliśmy zapomnieć lub po prostu nawet nie wiedzieć. Pod tym względem sprawdza się doskonale, ale imponuje przede wszystkim decyzja twórców, aby do projektu zaangażować… fanów.

W filmie wystąpili znani cosplayerzy (w tym z Polski), który wcielili się w uwielbiane postacie z gier wiedźmińskich. W komentarzach da się znaleźć praktycznie same tylko pozytywne opinie. Widzowie chwalą ostateczną jakość i świetną robotę wykonaną w końcu nie przez profesjonalistów. Nie brakuje nawet dość mocnych komentarzy w stylu „100 razy lepsze od serialu Netfliksa” czy „W końcu ktoś jest wierny lore tego uniwersum”. Pikanterii całości dodaje fakt, iż za narrację odpowiada… Płotka. Szkoda tylko, że tym razem w jej roli nie ma Wojciecha Manna.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie