Premiera Wiedźmina 3 next-gen. Twórcy mocno zachęcają do grania świetną muzyką

Wiedźmin 3 next-gen w końcu zadebiutował! CDPR zachęca do grania
Newsy PC PS5 Xbox Series

Czekaliśmy na to długo, ale dziś w nocy oficjalnie zadebiutował Wiedźmin 3 next-gen. Darmowa aktualizacja wprowadza wiele i chyba warto wrócić do legendy RPG.

Wczoraj spłynęły do nas pierwsze recenzje nowego-starego Wiedźmina 3. Okazuje się, że warto zainteresować się powrotem do fantastycznej krainy (a nawet paru!), bo to obecnie najlepiej oceniana gra 2022 roku. Pamiętajmy jednak, że mowa o aktualizacji, ale przynajmniej darmowej dla każdego, kto tytuł ten posiada. Łatka dostępna jest na PC, Xbox Series X i S oraz PS5.

Wiedźmin 3 next-gen w końcu się ukazało

Twórcy tym razem nie zadbali jedynie o parę wizualnych poprawek, choć tytuł w istocie wygląda przepięknie. Tym razem deweloperzy wzgobacili go o sporo nowej zawartości, w tym rzeczy inspirowane serialem od Netfliksa. Mamy choćby nowego questa (bardzo dobrego!), parę nowych przedmiotów i mnóstwo innych usprawnień. Kompletną listę zmian znajdziecie w tym artykule.

No i nie zapominajmy o wsparciu modów! Twórcy pokusili się o wystosowanie oficjalnej listy wspieranych i uwzględnionych w grze modyfikacji. Oznacza to, że fani tego typu rozgrywki znów nie będą się nudzić i z powodzeniem zmodyfikują grę tak, jak będą chcieli.

CDPR zachęca do grania w nowego Wiedźmina 3 i nie ma się czemu dziwić. Jeżeli nie posiadacie „podstawki”, możecie nabyć ją taniej. Na ten moment „Edycję Gry Roku” na Xbox Series X i S kupicie w promocji za 119,99 zł, na PS5 – 113,40 zł, a PC to jedyne 29,99 zł (na GOG-u).

Twórcy mają gest i dosłownie przytłoczyli nas materiałami wideo, w tym 14 utworami wykonanymi przez znanych artystów (na przykład sanah). Zapraszamy!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie