Wiedźmin 3 i poprzednie części – wszystko za 76 zł!

Wiedźmin 3 i poprzednie części – wszystko za 76 zł!
Newsy PC Polecamy

Niespodzianka z okazji zbliżającej się premiery dodatku Krew i Wino.

CD Projekt ogłasza świetną promocję dla osób, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z grami serii Wiedźmin. Na platformie GOG pościnano ceny wszystkich części, dzięki czemu posiadacze PC mogą trochę zaoszczędzić. Jakie ceny?

  • Wiedźmin: Edycja Rozszerzona – 4,59 zł (85 proc. taniej);
  • Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona – 6,09 zł (85 proc. taniej);
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – 64,99 zł (50 proc. taniej);
  • Wiedźmin Gra Przygodowa – 6,09 zł (85 proc. taniej);

Wychodzi zatem, że za wszystkie trzy odsłony Wiedźmina płacimy 75,67 zł, a jeśli ktoś chce do tego Grę Przygodową, wyda 81,76 zł. Można od razu zamówić Przepustkę Sezonową, dającą dostęp do dodatków Serca z Kamienia (już na rynku) oraz Krew i Wino (premiera 31 maja). Niestety season pass nie doczekał się obniżki i kosztuje na GOG dokładnie 99,99 zł. Zatem biorąc go ze wszystkim, co wymieniliśmy powyżej wychodzi 181,75 zł. Nieźle. Zainteresowani powinni zajrzeć na stronę sklepu. Promocje obowiązują do 1 czerwca.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie