Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 HD Reworked NextGen zapiera dech. Ambitny mod Polaka

Wiedźmin 3 otrzymał imponującą modyfikację poprawiającą tekstury. Projekt polskiego modera znacznie upiększa produkcję CD PROJEKT RED.

Trzeci Wiedźmin nie zestarzał się najgorzej i do dziś potrafi imponować oprawą. Przepiękne krajobrazy, zapierające dech w piersiach lokacje i świetne projekty postaci idealnie obrazują kunszt grafików CD Projektu.

Niestety, jak wiadomo – diabeł tkwi w szczegółach. Jakkolwiek cały świat Wiedźmina 3 wygląda bosko, tak tekstury i detale nie robią już takiego wrażenia, jak w 2015 roku. Oczywiście moderzy stale upiększają Dziki Gon i szczególnie warto zwrócić uwagę na projekt pewnego polskiego gracza.

Jakiś czas temu pisaliśmy o The Witcher 3 HD Reworked autorstwa Halk Hogan PL, który odmienia detale przygód Geralta właściwie nie do poznania. Autor modyfikacji postanowił jeszcze bardziej ulepszyć grę i pracuje aktualnie nad wersją NextGen swojego projektu.

Poniżej możecie zobaczyć krótką prezentację moda.

Różnice widać na pierwszy rzut oka i śmiało można stwierdzić, że faktycznie tak mógłby wyglądać next-genowy port Wiedźmina 3. Gra ma otrzymać rzeczoną konwersję w 2021 roku, jednak nie poznaliśmy żadnych konkretnych informacji na jej temat.

Co ciekawe, twórca HD Reworked skontaktował się z CD Projektem w sprawie ewentualnej współpracy. Ciekawe, czy Redzi zdecydują się na przyjęcie wsparcia od fana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się