Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona z nową mechaniką żeglowania

Ekipa odpowiedzialna za świetny mod Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona (Witcher 3 – Enhanced Edition) udostępniła kolejną wersję projektu.

Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona to jeden z modów, obok którego nie można przejść obojętnie. Jeśli przeszliście już grę i chcielibyście rozpocząć przygodę od nowa, tyle że na zmienionych zasadach, zachęcamy do wypróbowania modyfikacji. Teraz w sieci wylądowała wersja 4.71 projektu, zatem pora przyjrzeć się nowościom/zmianom, jakie wprowadza.

Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona w wersji 4.71

Aktualna wersja moda zapewnia nową mechanikę żeglugi, ponownie balansuje bomby i naprawia czasami niepoprawną animację zsiadania z Płotki. Ponadto zmieniono talent Tissue Resilience, a mutageny się teraz nie zmieniają podczas ważenia dekoktów.

Jeśli jesteście chętni na pobranie Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona 4.71, klikajcie tutaj. Kto chce pobrać spolszczenie, niech uderza pod ten adres.

Według twórców moda, Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona to coś dla osób, które są zmęczone tymi samymi starymi, banalnymi czynnościami, które oferuje podstawowa wersja gry. Mod jest wynikiem kilku lat pracy a jego celem jest zwiększenie immersji podczas zabawy: W3EE to kompletny przegląd większości mechanizmów i systemów w grze, oferujący świetną głębię i stymulującą rozgrywkę, która zapewni Ci więcej za każdym razem, gdy zagłębisz się w starannie przygotowany świat, który przed Tobą otwieramy.

Mod oferuje również mnóstwo poprawek oraz obszerne menu opcji, w którym większość rzeczy można dostosować do własnych upodobań.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.