Oto powód, by jeszcze raz kupić Wiedźmina 3 i poprzednie części

Oto powód, by jeszcze raz kupić Wiedźmina 3 i poprzednie części
Newsy PC Polecamy

Jak się okazuje, nie tylko pierwsza część Wiedźmina doczeka się wkrótce edycji, która nie dość że tania, to jeszcze naprawdę unikalna. Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w pięknym steelboku z grafiką strzygi to produkt wydany jednorazowo w bardzo ograniczonym nakładzie. Cena za taki rarytas – 48,90 zł, a zamówienia przedpremierowe możecie składać jeszcze np. na cdp.pl. Wierzcie nam, że szybko się rozejdą, tym bardziej, że takie rozszerzone wydanie zawiera 2 oficjalne przygody oraz 5 nowych, stworzonych przez fanów, gwarantujące wiele godzin dodatkowej rozgrywki. Ponadto jest to wersja z edytorem, który umożliwi stworzenie własnych opowieści o Geralcie.

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w steelboku zadebiutuje na rynku 22 września, lecz to dopiero początek.

CD Projekt RED ma bowiem w planach wydanie do końca tego roku całej Trylogii Wiedźmińskiej w kolekcjonerskich steelbookach. Póki co, nie wiemy, jakie będą ceny za drugą i trzecią część, ponieważ pre-ordery nie zostały jeszcze uruchomione. Zapewne liczba egzemplarzy będzie również ograniczona, jak ma to miejsce w przypadku pierwszej części. Wielką niespodzianką byłoby dodanie również do drugiej i trzeciej części dodatkowych misji, lecz pozostawiamy to w sferze życzeń. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, gry zapewne wyprzedadzą się w kilkanaście godzin.

Daty premier poszczególnych części oraz steelboki:

  • Wiedźmin: Edycja Rozszerzona – premiera 22.09.2017
  • Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona – premiera 20.10.2017 – wkrótce w przedsprzedaży
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku – premiera 17.11.2017 – wkrótce w przedsprzedaży

To jak, zbierzecie je wszystkie?

Poniżej przypominamy, czym charakteryzuje się Wiedźmin: Edycja Rozszerzona:

  • Poprawione dialogi i scenki przerywnikowe – ponad 5000 ponownie nagranych linijek tekstu oraz nowa edycja tłumaczenia na język niemiecki nadają grze więcej spójności, a 200 nowych gestów podczas scenek przerywnikowych czynią animacje postaci jeszcze bardziej naturalnymi.
  • Ulepszony Ekwipunek – nowy system ekwipunku sprawia, że zarządzanie przedmiotami jest dziecinnie łatwe, dzięki zastasowaniu nowych metod sortowania przedmiotów i składników alchemicznych.
  • Usprawnienia techniczne – większa stabilność gry, skrócony czas ładowania, lepsza responsywność postaci podczas walki, szybsze ładowanie ekranu ekwipunku, opcja włączania i wyłączania autozapisu i wiele, wiele więcej.
  • Większa różnorodność postaci – aby dodać grze więcej różnorodności, rozszerzona wersja gry wprowadza specjalny system, który losuje wygląd napotkanych postaci spośród dziesiątek dostępnych w grze modeli.
  • Dodatkowe materiały: Interaktywny komiks, Edytor Przygód D’jinni, dwie nowe przygody oferujące ponad 5 godzin zabawy, ścieżka dźwiękowa gry, materiały wideo z procesu tworzenia gry, oficjalny poradnik oraz dwie mapy świata przedstawionego w grze.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie