Fez na PlayStation 4 już niebawem

Fez na PlayStation 4 już niebawem
Newsy
fez Jedna z najlepszych gier indie zawita na konsolę Sony.

Produkcja ma obsługiwać rozdzielczość natywną 1080p i działać w prędkości 60 klatek na sekundę. Konwersją zajmie się studio Blit Software. Dokładna data premiery nie została jeszcze podana, lecz najpewniej tytuł pojawi się na wiosnę. Zaprezentowano również trwający osiem minut gameplay wersji na PS4. Będzie to kolejna edycja gry, po wcześniejszych odsłonach na konsolę: Xbox 360 i PC.

Fez to urocza gra platformowa, która podbiła serca graczy na całym świecie. Wcielamy się w niej w sympatycznego Gomeza, który pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że świat w którym żyje nie jest 2D. Rozentuzjazmowany wybiera się więc w podróż, eksplorując nowe krainy. Jest to z całą pewnością tytuł, który rozwinie waszą wyobraźnię i orientację przestrzenną. Jest ona niezbędna, by przemieszczać się między kilkoma płaszczyznami. Gameplay wersji na PlayStation 4:
Bartłomiej Balcerzak
O autorze

Bartłomiej Balcerzak

Redaktor
Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie