Update do Evolve z nowym łowcą, mapą i szeregiem zmian w multiplayerze

Jeśli już przestaliście grać w Evolve, to właśnie dostaliście powód, dla którego możecie do sieciowego polowania na potwory wrócić.

Turtle Rock Studios wypuściło bowiem aktualizację zawierającą nową postać, mapę, a także parę zmian w systemie sieciowym. Sam update ma też zająć się balansem rozgrywki, z wyszczególnieniem umiejętności potworów i jetpacków łowców. Pełną listę zmian możecie przeczytać tutaj.


Zacznijmy od Jacka. Jest on przedstawicielem klasy Trapper, który w walce używa podwójnych pistoletów, badającej otoczenie satelity oraz specjalnych rękawic, dzięki którym może on spowalniać ruchy potwora. Film prezentujący go w akcji możecie zobaczyć poniżej.

Mapa Murder Pits ma składać się z pięciu pomniejszych aren, a każda z nich ma charakteryzować się zupełnie odmiennym projektem otoczenia.

Tryb Hunt zostanie zastąpiony ulepszonym Hunt 2.0. Do wartych uwagi zmian należeć będą usprawniony matchmaking, wprowadzenie podzielonych na pięć dywizji leaderboardów oraz brak możliwości dołączenia do trwającego meczu. Zmian doczekać ma się także tryb obserwatora.

 

0 Shares
Share
+1
Tweet