Ci gracze będą mogli ściągnąć nowe Uncharted za darmo

Producent wyjaśnia szczegóły.

Naughty Dog potwierdziło dzisiaj, że Uncharted: Zaginione Dziedzictwo będzie zoptymalizowane pod kątem PlayStation 4 Pro. Gra będzie więc działać w dynamicznej rozdzielczości 4K oraz z użyciem opcji HDR (potrzebny jest do tego telewizor z wymienioną funkcją). Jest jednak coś jeszcze.

Otóż producent przekazał, że Uncharted: Zaginione Dziedzictwo będzie dostępne w dwóch wersjach w momencie premiery 22 sierpnia. W tym czasie grę będzie zatem można kupić jako oddzielny dodatek, albo pobrać za darmo. Druga opcja zarezerwowana jest dla graczy, którzy wcześniej kupili Uncharted 4: Kres Złodzieja w następujących wersjach: Digital Deluxe, Explorer’s Pack lub Triple Pack. Jeśli należycie do grona posiadaczy Uncharted 4 w specjalnej wersji, Zaginionego Dziedzictwa nie znajdziecie w menu czwórki. DLC to całkiem nowa gra i tak też będzie widoczna, czyli w menu głównym samej konsoli.

Poniżej przedstawiamy zwiastun produkcji w języku polskim. Dajcie znać w komentarzach pod tekstem, czy czekacie na nową grę z serii Uncharted.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.