Tak brzmi polski dubbing w oczekiwanej grze na PS4

Tak brzmi polski dubbing w oczekiwanej grze na PS4
Filmiki z gier Newsy PS4

Polski oddział PlayStation prezentuje trailer Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, który przedstawia polską wersję językową tytułu. Przypominamy, że do gry – będącej samodzielnym dodatkiem do Uncharted 4: Kres Złodzieja – dobierzemy się w przyszłym miesiącu. Data premiery to 23 sierpnia.

Mimo że mamy do czynienia z dodatkiem, jest on naprawdę sporych rozmiarów. Cała przygoda w Zaginionym Dziedzictwie zajmie nam około 10 godzin, a przy tym cena wydaje się naprawdę atrakcyjna – 169 zł w PS Store.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jest pierwszą samodzielną przygodą w historii serii Uncharted, której główną bohaterką jest Chloe Frazer.

Żeby odzyskać starożytny, indyjski artefakt i nie dopuścić, aby trafił w ręce okrutnego spekulanta wojennego, Chloe Frazer musi poprosić o pomoc słynną najemniczkę Nadine Ross (znaną z Uncharted 4: Kres Złodzieja).

Chloe i Nadine, przemierzając Ghaty Zachodnie w Indiach, muszą nauczyć się współpracować, aby odnaleźć artefakt, pokonać groźnych nieprzyjaciół i nie dopuścić, by cały region pogrążył się w chaosie.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo umożliwi rozgrywkę w trybie wieloosobowym i przetrwania z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Rozgrywka wieloosobowa przez sieć na PS4 wymaga subskrypcji PlayStation Plus.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie