10 minut konkretnej rozgrywki. Obowiązek dla posiadaczy PS4

10 minut konkretnej rozgrywki. Obowiązek dla posiadaczy PS4
Filmiki z gier Newsy PS4

Naughty Dog oraz Sony chwalą się nowym materiałem.

W sieci wylądowało niemal 10 minut gameplay’u z Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. To samodzielny dodatek do Uncharted 4: Kres Złodzieja, który można już zamawiać w PS Store za 169 zł.

Filmik to nie tylko piękne widoki, lecz również sporo wartkiej akcji. Czuć, że to nadal stary dobry Uncharted, choć bez głównej gwiazdy, czyli Nathana Drake’a.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jest pierwszą samodzielną przygodą w historii serii Uncharted, której główną bohaterką jest Chloe Frazer.

Żeby odzyskać starożytny, indyjski artefakt i nie dopuścić, aby trafił w ręce okrutnego spekulanta wojennego, Chloe Frazer musi poprosić o pomoc słynną najemniczkę Nadine Ross (znaną z Uncharted 4: Kres Złodzieja).

Chloe i Nadine, przemierzając Ghaty Zachodnie w Indiach, muszą nauczyć się współpracować, aby odnaleźć artefakt, pokonać groźnych nieprzyjaciół i nie dopuścić, by cały region pogrążył się w chaosie.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo umożliwi rozgrywkę w trybie wieloosobowym i przetrwania z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Rozgrywka wieloosobowa przez sieć na PS4 wymaga subskrypcji PlayStation Plus.

Uczta dla oczu, a grafika zalicza upgrade. Coś dla fanów Uncharted

Podczas targów E3 2017 mogliśmy zobaczyć nowy fragment z Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, który wygląda naprawdę pięknie. Zanim do niego przejdziecie, zatrzymajcie się chwilę przy porównaniu grafiki od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu1. Zestawił on podobne sceny z dodatku pochodzące z zeszłego roku z tymi najnowszymi. Wniosek? Jest lepiej!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie