Tyler Rake 2 o krok bliżej premiery. Zakończono zdjęcia do kontynuacji hitu Netfliksa

Chris Hemsworth w filmie Tyler Rake 2
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Po kilku miesiącach intensywnych prac zakończyły się zdjęcia do filmu kontynuacji Extraction. Tyler Rake 2 nadchodzi.

Pierwsze zdjęcia z planu zlokalizowanego w Czechach pojawiły się na początku grudnia. To właśnie wtedy bowiem rozpoczęły się prace nad kontynuacją losów nieustraszonego najemnika. Dziś już wiadomo, że etap zdjęciowy się zakończył; poinformował o tym Sam Hargrave, czyli reżyser produkcji:

Jak na razie nie wiadomo nic na temat fabuły filmu. Jedyną pewną kwestią jest fakt, że tytułowy bohater w jakiś sposób przeżył wydarzenia z pierwszej części. Zapewne nieco więcej szczegółów poznamy już niedługo; w najbliższym czasie powinny bowiem pojawić się pierwsze zwiastunyv produkcji.

Tyler Rake 2 powitał w swojej ekipie tych samych twórców: Sama Hargrave’a jako reżysera i Joego Russo jako scenarzystę. W główną rolę ponownie wcieli się Chris Hemsworth. Twórcy nie podali dotychczas daty premiery, choć i ta – podobnie jak pierwsze zapowiedzi – powinna pojawić się już niebawem.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie