Na powrót Tylera Rake’a jeszcze zaczekamy. Druga część nie pojawi się w tym roku

Tyler Rake 2 z przybliżonym okresem premiery. Trochę jeszcze zaczekamy
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Tyler Rake 2, czyli kontynuacja filmu Netfliksa zatytułowanego Ocalenie, otrzymała przybliżony termin premiery.

Niestety na tyle przybliżony, by nie móc dokładnie zaplanować seansu. Wiadomo w każdym razie, że nie mamy co liczyć na tegoroczną premierę produkcji. Tę wyznaczono dopiero na przyszły rok, co daje twórcom jeszcze mnóstwo czasu na dopieszczenie poszczególnych scen.

Szczegóły związane z fabułą produkcji nadal są trzymane w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że twórcy tym razem przenieśli się w zupełnie inną scenerię. Z gorącego, wilgotnego Bangladeszu Tyler Rake trafił do zaśnieżonych Czech. Chris Hemsworth oraz reżyser Sam Hargrave regularnie informowali o postępach z pracach, kręcąc swoje materiały do mediów społecznościowych właśnie z zimowej Pragi. Etap zdjęciowy zakończono w kwietniu; można się więc spodziewać, że sama produkcja zadebiutuje raczej w pierwszej połowie przyszłego roku – lecz na tę informację musimy jeszcze zaczekać.

Jak na razie nie wiadomo nic również na temat obsady filmu. Tyler Rake 2 to obecnie tylko Chris Hemsworth, który powtórzy swoją rolę z Ocalenia. Twórcy podzielili się jeszcze krótkim teaserem, a ten zobaczycie poniżej:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie