Twórcy Sackboy: A Big Adventure pracują nad nowymi grami. Jedna z nich to część znanej marki

0 komentarzy

Znane z Little Big Planet 3 i Sackboy: A Big Adventure studio Sumo Digital pracuje nad nowymi grami. Jedna z nich to część znanej serii.

Początek roku to czas, kiedy studia tworzące gry wideo przygotowują się do pracy nad nowymi projektami. W tym okresie przeprowadzane są szeroko zakrojone rekrutacje, w trakcie których zespoły deweloperów wzbogacają się o nowych współpracowników.

Oferty pracy często bywają doskonałym źródłem informacji o niezapowiedzianych projektach. Jedne studia kryją się ze szczegółami swoich świeżych gier, a inne – jak Sumo Digital – chętnie udostępniają szczątkowe informacje o swoich nadchodzących grach wideo.

Odpowiedzialne za Sackboy: A Big Adventure studio pracuje aktualnie nad przynajmniej dwiema grami. Opublikowane niedawno oferty pracy sugerują, jakimi projektami zajmuje się teraz zespół.

Stanowisko projektanta dźwięku wspomina, że jednym z projektów jest duży, niezapowiedziany tytuł AAA na konsole.

Drugą grą ma być tytuł akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, który bazuje na trybie wieloosobowym.

O ile rzeczonymi grami może być właściwie cokolwiek, tak mamy pewien typ. Możliwe, że gra akcji z widokiem TPP to Crackdown 4. Sumo Digital pracowało nad poprzednią odsłoną serii, więc byłby to całkiem wiarygodny wybór.

Innym z projektów, nad którymi pracuje Sumo może być też kolejna iteracja LittleBigPlanet. Seria wciąż ma masę fanów i wątpię, aby Sony po prostu ją porzuciło.

Póki co, są to jedyne wskazówki, jakie udało się odnaleźć. Więcej informacji o kolejnych grach Sumo Digital powinno pojawić się w nadchodzących miesiącach.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się