Twórca Minecrafta kupił dom za 70 milionów dolarów

To jedna z największych transakcji w Beverly Hills.

Po tym jak Microsoft kupił od Markusa Notcha Perssona prawa do marki Minecraft za 2,5 miliarda dolarów, ten ma sporo pieniędzy do wydania. Postanowił więc kupić sobie niedaleko Los Angeles przepiękną posiadłość, za którą zapłacił 70 milionów dolarów. Chętnych było sporo, między innymi znany raper z żoną – Jay-z i Beyonce.

Dom jest imponujący. Całość ma ponad 2 tysiące metrów kwadratowych, osiem sypialni i piętnaście łazienek. Nie brakuje ogromnego stołu na 24 osoby z zastawą, gdzie każdy jej element kosztuje około 3700 dolarów. Jest tam też sala kinowa dla 18. osób, basen, z którego można spoglądać na panoramę Los Angeles czy też trzy 90-calowe telewizory, które wyświetlają obraz z kamer znajdujących się poza posiadłością. Ponadto w domu znajduje się specjalny garaż, w którym auta umieszczone są na windach, tak żeby bez problemu wybrać samochód, który jest najbardziej adekwatny do pory dnia czy sytuacji.

Zobaczcie poniższy filmik pokazujący całą nieruchomość. To zapewne lepiej Wam uświadomi, jak bardzo luksusowa jest teraz rezydencja Notcha.


Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

10 Shares
Share10
+1
Tweet