Twitch nagrodził Polaka jako pechowca roku. Gratuluję i współczuję jednocześnie

Twitch nagrodził Polaka jako pechowca roku. Zobaczcie śmieszny filmik
Newsy Rozrywka

Polski streamer mieszkający w Japonii otrzymał od Twitch nagrodę w kategorii „najbardziej pechowego momentu” uchwyconego podczas transmisji na żywo.

Emil Truszkowski ma na Twitchu ponad 40 tys. obserwujących. Polak obecnie mieszka w Japonii, skąd przeprowadza transmisje na żywo. I to własnie jeden z jego shotów ze streama podbił jakiś czas temu sieć i stał się prawdziwym viralem.

Twitch nagrodził Polaka

Twitch postanowił wyróżnić Polaka z kanału aikoiemil (gdzie od lat nagrywa także z żoną, Aiko), ale nie jestem pewien, czy to aż tak chlubne wyróżnienie. Niemniej warto o nim wspomnieć, bo swego czasu o klipie było dość głośno w internecie i to nie tylko polskim.

Konkretnie poszło o fragment jednego ze streamów, na którym Emil jadł kanapkę. Piękny widok, ładna pogoda i (chyba) smaczna kanapka. Problem w tym, że ni stąd, ni zowąd do streamera podleciał jastrząb i wyrwał mu tę kanapkę z rąk. Odleciał, a sam Emil skwitował to klasycznym i siarczystym „k*rwa”.

Zabawnym zrządzeniem losu może być to, iż nie jest to pierwsza taka sytuacja u streamera. Ptaki już wcześniej wyrywały mu jedzenie z rąk, więc być może powinien on nieco zmienić content. Najwyraźniej jest bardzo popularny wśród ptactwa. Kto wie, może nawet udałoby mu się zostać ornitologiem?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie