Assassin's Creed Valhalla - bohater w zielonym cylindrze

Trofea z DLC do Assassin’s Creed Valhalla. Ubisoft szykuje ciekawy wątek

0 komentarzy

Do sieci trafiła lista osiągnięć najnowszego dodatku do Assassin’s Creed Valhalla. Jedno z osiągnięć nawiązuje do legendy o Świętym Patryku, dlatego możemy wnioskować, że może odgrywać ważną rolę w Wrath of the Druids.

Chyba już nierozłączną częścią branży growej będą niekontrolowane przecieki informacji odnośnie nowości dotyczących wyczekiwanych produkcji. Tym razem padło na listę osiągnięć, z którą możemy się zapoznać z konsoli PS5. Co najdziwniejsze, na PS5 takiej listy nie znajdziemy.

Wyciek osiągnięć Assassin’s Creed Valhalla z PS4

Osiągnięcia do Assassin’s Creed Valhalla nie pierwszy raz wywołały w sieci zamieszanie. Okazuje się, że w wyciekła lista trofeów, z której możemy wyczytać sporo o questach w nadchodzącym DLC.

Naszą uwagę z powyższego wpisu przykuwa osiągnięcie „Legenda Świętego Patryka”, którego opis mówi o „zabiciu jedynego węża w Irlandii”. Oczywiście nawiązuje to do mitu o Świętym Patryku, dlatego powinniśmy się spodziewać takiego wątku w jednej z misji. Nie zdziwiłbym się nawet, gdyby wokół tego kręciła się cała fabuła pierwszego rozszerzenia.

Warto zaznaczyć, że wiele osiągnięć z listy dostępnej na PS4 jest ukrytych, przez co nie wiemy o nich nic. Jest to znana zagrywka praktykowana nie tylko na platformie Sony, ale również u konkurencji. Skłania mnie to jednak do zastanowienia się, czy przypadkiem przeciek listy trofeów nie jest celowym zabiegiem właściciela PlayStation.

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się