Train Simulator 2016 wjedzie do Polski w dniu światowej premiery

Najnowsza odsłona najbardziej zaawansowanego symulatora pociągów – Train Simulator 2016 – pojawi się w Polsce w dniu swojej światowej premiery. Tytuł będzie dostępny od 17 września tego roku w polskiej wersji językowej.

Train Simulator 2016 pozwala graczom wcielić się w rolę maszynisty, stawiając ich przed jednymi z najbardziej wymagających zadań w kolejnictwie. Gracze będą mogli przewieźć tysiące ton ładunku przez wierzchołek Sherman Hill za pomocą legendarnej lokomotywy z turbiną gazową w barwach Union Pacific. Przenieść się w czasy Złotej Ery Pary i poprowadzić lokomotywę Castle Class na uczęszczanej Cornish Riviera Line. Walczyć z czasem jako maszynista Deutsche Bahn AG na wymagającej Linke Rheinstrecke. Zawrotna prędkość oraz autentyczne, odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach trasy kolejowe z całego świata to wizytówka najnowszego Train Simulator 2016.

Train Simulator 2016 na polskim rynku wydaje Techland, tytuł będzie dostępny od 17 września 2015r. w wersji na PC w cenie 79,90zł.


Źródło: Techland

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

22 Shares
Share22
+1
Tweet