Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

TOP 5 najlepszych filmików tygodnia [#63]

Przedstawiamy nasze najnowsze zestawienie. Koniecznie zerknijcie na te filmiki.

Zwykle lipiec i sierpień uważane są za miesiące sezonu ogórkowego. Nie w tym roku. Producenci mocno przygotowują się do nadchodzących premier na najbliższe pół roku i dlatego w sieci nie brakuje wysypu nowych materiałów wideo oraz różnego rodzaju informacji.

W naszym najnowszym zestawieniu postawiliśmy na początku na For Honor. To gra, która może nieźle namieszać. Co prawda jej premiera będzie miała miejsce dopiero w przyszłym roku, a dokładnie w Walentyki, to Ubisoft już teraz podgrzewa atmosferę. Zresztą wydawca nie ukrywa, że będzie to jeden z jego najważniejszych tytułów.

Na drugiej stronie przedstawiamy Wiedźmina 3 w aplikacji Prism.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%