Titanfall 2 za darmo. Sprawdź grę przez weekend

Titanfall 2 za darmo. Sprawdź grę przez weekend
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 Wideo XOne

Twórcy zachęcają do zapoznania się z Titanfall 2.

Respawn Entertainment podaje, że już w najbliższy weekend będzie można przetestować Titanfall 2 całkowicie za darmo w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Na graczy czekać mają wszystkie tryby rozgrywki, dzięki temu produkcję będzie można przetestować bardzo wnikliwie.

To jednak nie wszystko. 3 grudnia czyli w sobotę, do pobrania będzie pierwsze duże darmowe DLC. Nosi ono nazwę Miasto Aniołów. Twórcy udostępnią w nim odświężoną wersję mapy Miasto Aniołów z pierwszej części, a także nowy pistolet, nową egzekucję pilota i sześć zestawów Tytanów. Poniżej znajdziecie zwiastun wspomnianego dodatku.

Titanfall 2 na PS4 i Xbox One dostanie w środę funkcję rodem z PC

30 listopada dostaniemy kolejny patch do Tittanfall 2, który przyniesie ze sobą nie tylko nową mapę, broń czy sklep wbudowany w grę (więcej szczegółów przypominamy na końcu tej wiadomości).

Jak ujawnił Jon Shiring poprzez serwis Twitter, nadchodząca łatka to również suwak FOV dla PlayStation 4 i Xbox One. Taka opcja to nie nowość w grach na konsole (obecna choćby w Battlefield 1), lecz nadal kojarzymy ją gównie z komputerami.

Wspomniany deweloper ze studia Respawn Entertainment wrzucił na Twitter poniższego screena (FOV na poziomie 110) zaznaczając w odpowiedzi skierowanej do jednego z gracza, że owa funkcja pojawi się na konsolach w środę.

Nowa mapa do Titanfall 2 oraz zapowiedź mikrotransakcji

EA podało w zeszłym tygodniu, że już od 30 listopada do pobrania będzie darmowa mapa do Titanfall 2 o nazwie Angel City. W ten dzień będą ją mogły pobrać osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na grę. Pozostali gracze darmową mapę ściągną 3 grudnia. Dla przypomnienia dodamy, że wszystkie nadchodzące DLC związane na przykład z mapami czy broniami, mają być udostępniane za darmo.

Wspomniane DLC ma zawierać jeszcze kilka innych elementów: pistolet Wingman Elite, sześć zestawów Titan Kits, nową egzekucję pilota: Inner Pieces, ekran statystyk oraz sklep wbudowany w grę.

Ten ostatni element może zaskoczyć. Czyżby EA wprowadzało mikrotransakcje? Tak, ale jak podkreśla wydawca, elementy które będzie można zakupić w sklepie za prawdziwe pieniądze, nie wpłyną na to, jak mocna będzie Wasza postać. Owe dodatki w ramach sklepu zmieniają jedynie wygląd bohaterów czy malowania broni.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie