Thief przybędzie na czas

0 komentarzy

Wszyscy, którzy obawiali się przesunięcia premiery nowej gry Eidos Studios, mogą odetchnąć z ulgą.

Tytuł został już ukończony, więc data wydania – przewidziana na dzień 28 lutego – zapewne nie ulegnie zmianie. Twórcy przy okazji dzielenia się tą radosną nowiną, umieścili w sieci długi trailer, przybliżający aspekty rozgrywki.

Zarysowane zostaje więc tło fabularne, sylwetka głównego bohatera Garreta i innych postaci, odgrywających znaczące role w narracji. Przyglądając się lokacjom, które przyjdzie nam eksplorować, zapewne wielu z Was nasunie się skojarzenie z Dishonored. Na chwilę obecną ciężko jednak stwierdzić, jak w dużym stopniu oba tytuły będę do siebie podobne.

W nowym zwiastunie zostaniemy też zaznajomieni z różnymi sposobami pokonywania zagrożeń. To od nas zależy czy zdecydujemy się na bezszelestne przenikanie za plecami strażników, nie budząc niczyich podejrzeń. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by kryjąc się w cieniu przebiegle wyeliminować patrolujących ulice strażników. Czy rzeczywiście Thief okaże się udanym restartem serii? Na to pytanie poznamy odpowiedź już niebawem.

Pozycja będzie multiplatformowa i pojawi się na PC oraz konsole: PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się