Czyżby The Last of Us Part III? Neil Druckmann mówi o kolejnej grze Naughty Dog

The Last of Us Part III - Neil Druckmann mówi o nowej grze Naughty Dog
Newsy PS5

Maleńki okruszek informacji pojawił się w związku z kolejną grą od Naughty Dog. Jeszcze nie wiemy, czy będzie to The Last of Us Part III, ale osób w to głęboko wierzy.

O tym, że Naughty Dog pracuje nad nową grą wideo, wiemy już od jakiegoś czasu. W tej sprawie parokrotnie wypowiadał się sam Neil Druckmann, ale jeszcze nie potwierdził, że chodzi o The Last of Us Part III. Tak naprawdę może chodzić o wszystko. Wiemy, że jednocześnie studio pracuje nad samodzielnym tytułem multiplayer ze świata TLoU, ale zajęło się także kolejną, nową grą.

W rozmowie z Entertainment Weekly Druckmann nie mógł powiedzieć zbyt wiele. Został zapytany o kolejną grę z serii – czyli o TLoU Part III – ale jedynie uśmiechnął się i nie skomentował tego szerzej. Wielu fanów wierzy jednak, że w tych słowach kryje się sugestia dotycząca tego, że rozwijane jest właśnie uwielbiane przez nich uniwersum.

Jeśli chodzi o następną grę Naughty Dog, nie mogę nic powiedzieć. Mój dyrektor ds. komunikacji mnie zabije.

– stwierdził Druckmann

Tylko że tutaj można dopatrywać się różnych informacji. Wyraźnie zaakcentował “następną grę”, jakby wskazując, że nie chodzi mu o Part III. Z drugiej strony może być zupełnie coś innego, a analizowanie każdego jego słowa wydaje się nieco bezcelowym zajęciem. Niemniej Part III wyciekało już parokrotnie, ale nie mamy potwierdzenia, że w tych przeciekach jest jakaś część prawdy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie