Znów mówi się o tym, że The Last of Us Part III znajduje się już w produkcji

The Last of Us Part III znajduje się podobno już w produkcji
Newsy PS5

Filmowy leaker DanielRPG uważa, że The Last of Us Part III jest już w pełni rozwijane w Naughty Dog. Ile w tym prawdy, a ile tylko samych spekulacji?

Niestety nie odpowiem Wam na pytanie z leadu, bo nie mam pojęcia – nie wie tego tak naprawdę nikt, być może oprócz samego leakera. Jest nim DanielRPG, czyli dość znana persona, która regularnie zdradza przedwczesne informacje o filmach i planach wytwórni filmowych. W zdecydowanej większości trafia i wydaje się dobrze poinformowany. Tylko tu chodzi o grę, a nie o film, więc czy można mu zaufać?

Warto zaznaczyć, że podobne plotki słyszeliśmy już wcześniej i to również za sprawą filmowego insidera, ale innego. Czemu więc oni wydają się lepiej poinformowani od gamingowych specjalistów od przecieków? Stawiam, że to proste – za sprawą serialu HBO. Być może, o ile Part III faktycznie powstaje, PlayStation i Naughty Dog konsultowali już ten fakt z HBO? W końcu serial okazał się gigantycznym sukcesem, a na horyzoncie majaczy drugi sezon, który pokryje wydarzenia z „dwójki”. Być może równocześnie prowadzone są rozmowy o możliwej adaptacji trzeciej części uwielbianej serii?

Cokolwiek by miało nie być, faktem jest, że Naughty Dog wybrało już swój kolejny projekt. Neil Druckmann, szef studia, wiele razy mówił o potencjalnej „trójce”, co również budzi spore nadzieje. Nowe wieści są bezpośrednie, ale nie wiemy, ile w nich prawdy.

The Last of Us Part III znajduje się obecnie w produkcji.

– napisał na Twitterze RPG-Gaming

Tylko że to już kolejny raz, gdy słyszymy podobne wieści. Tym bardziej że marka TLoU jest oczkiem w głowie Sony, więc kolejne gry z cyklu absolutnie nie powinny dziwić. No i nie zapominajmy o nadchodzącym TLoU Multiplayer – gry, która być może w pewien sposób da przedsmak tego, co czeka nas w ewentualnej „trójce”.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie