The Last of Us Part I w trybie pierwszoosobowym po prostu wymiata

The-Last-of-Us-Part-I-FPP
Newsy PC

Powstaje już specjalny mod do The Last of Us Part I na PC, który zmienia perspektywę na pierwszoosobową. Szkoda, że Naughty Dog nie wdrożyło widoku FPP osobiście.

Wersja TLoU Part I na PC jest zepsuta i wiemy, jak marnie działa u części graczy. Lecz mam nadzieję, że deweloper szybko upora się z błędami technicznymi i niedługo otrzymamy w pełni wartościowy produkt. A jeśli już otrzymamy, to warto będzie czekać na moda, z którego gameplay zobaczysz poniżej.

The Last of Us Part I w trybie FPP. Jest dobrze!

Na YouTube’owym kanale Voyagers Revenge pojawił się gameplay z TLoU Part I w trybie pierwszoosobowym. Gra z takim widokiem prezentuje się świetnie i od razu zadaję sobie pytanie – dlaczego Naughty Dog nie dało nam możliwości przełączania widoku z TPP na FPP?

No cóż, pozostaje czekać na wyniki pracy moderów. Jak zobaczysz na filmiku, nie ma tutaj przenikających tekstur i innych baboli. Fragmenty, w których włączają się cutscenki, płynnie przechodzą do rozgrywki.

Szkoda tylko, że mod nie jest jeszcze dostępny do pobrania. Nie wiadomo też, kiedy zostanie udostępniony. Jeśli trafi do sieci, na pewno o tym napiszemy.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie