The Last of Us Part I na PC z nową datą premiery. Poczekamy dłużej

The Last of Us Part I powstało, bo oryginał
Newsy

Studio Naughty Dog informuje o opóźnieniu premiery The Last of Us Part I na komputerach PC. Deweloper zarzeka się, że tylko na tym skorzystasz.

Jeśli czekasz na remake TLoU w wersji PC, to z pewnością miałeś/miałaś zaznaczoną w kalendarzu datę 3 marca. Oby ołówkiem, bo należy ją zmazać i zrobić kółeczko w innym miejscu. Na szczęście, nie przewracając karty kalendarza.

Oto nowa data premiery The Last of Us Part I na PC

W mediach społecznościowych dewelopera pojawiła się informacja o nowej dacie premiery remake’u na PeCetach. Mieliśmy zagrać 3 marca tego roku, a zagramy pod koniec wspomnianego miesiąca – 28 marca.

Jako powód obsuwy podano chęć dopieszczenia produkcji tak, by spełniała ona najwyższe standardy Naughty Dog. Zatem można się domyślić, że chodzi o usunięcie drobnych błędów lub poprawę optymalizacji.

Przesunięcie niewielkie, więc nie płaczemy. Oby podczas pierwszego odpalenia, gra hulała bez spadków płynności i wywalania do pulpitu. O fabułę i jakość gameplay’u nie mamy co się martwić.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie