Nowy materiał z The Last of Us Part I. Joel będzie jeszcze aktywniej majsterkował

The Last of Us Part I na nowym materiale. Twórcy opowiadają o broni
Newsy PC PS5

Naughty Dog pokazało nowy fragment rozgrywki z The Last of Us Part I. Opowiadają na nim o ulepszeniach broni i kolejnych usprawnieniach dla PS5.

The Last of Us Part I grzeje graczy naprawdę nieźle przed premierą i nie ma się czemu dziwić. To w końcu kolejna edycja jednej z najważniejszych gier ostatnich lat. Niestety, część zmian (a może ich brak?) i wysoka cena powodują kontrowersje, ale fani oryginału i tak nie mogą doczekać się premiery remake’u.

Na Twitterze pojawił się nowy materiał z gry, tym razem przedstawiający nie tylko gameplay, ale też okraszony komentarzem. Widzimy na nim Matthew Gallanta, reżysera produkcji. Opowiada on o zmianach dotyczących warsztatów, w których Joel będzie mógł ulepszać swoją broń. Idea z „jedynki” doczekała się znacznego rozwinięcia i ulepszenia, głównie pod kątem wizualnym.

Przede wszystkim teraz Joel będzie znacznie bardziej aktywnie majsterkował. Wszystkie wykonywane przez nas prace będą okraszone specjalną animacją. Oznacza to, że ulepszanie wyposażenia to już nie tylko statyczne literki w menu, a faktyczne działanie. Do tego korzystające z dobrodziejstw PS5. Każdy ruch przy składaniu broni mamy poczuć na naszych własnych dłoniach. Zawdzięczamy to, rzecz jasna, kontrolerowi DualSense.

Deweloperzy do tej pory wielokrotnie podkreślali, że „to niemal zupełnie inna gra” i proszą o nieocenianie jej po okładce. Ostatnie porównanie pokazuje wyraźny skok graficzny, ale jednocześnie zachowano klimat oryginału.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie