Deweloper broni The Last of Us Part I. „Nie ma porównania”

The Last of Us Part I ozłocone. Premiera bez żadnych opóźnień
Newsy PC PS5

Nie wszyscy są zadowoleni z pokazu rozgrywki The Last of Us Part I i pojawiają się opinie sugerujące, że gameplay praktycznie się nie zmienił. Deweloper odpowiedział na negatywne opinie graczy.

Jonathan Benaino zwrócił uwagę, że gracze już teraz mają wyrobioną opinię na temat rozgrywki, choć żaden z nich nie miał jeszcze okazji zagrać w remake The Last of Us. Pracujący nad grą Senior Enviroment Texture Artist twierdzi, że jeśli zagramy w oryginał z 2013 roku i nadchodzący remake, poczujemy gigantyczną różnicę.

Ludzie narzekają na rozgrywkę oglądając filmik, ale nikt tak naprawdę nie miał ręki na kontrolerze. Po zagraniu w oba, nie ma porównania między PS3 i PS5. A czołganie się po prostu zepsułby gameplay i miejsca walki, bo oryginalnie nie były tak zbudowane.

– napisał Senior Enviroment Texture Artist Jonathan Benaino na Twitterze

Nie da się ukryć, że rozgrywka The Last of Us Part I prezentuje się na pierwszy rzut oka wręcz bliźniaczo do tej z oryginalnej produkcji. Gameplay jest jednak elementem, którego jakość da się ocenić dopiero po zapoznaniu się z tytułem na własnej skórze. Być może wrażenia płynące z rozgrywki w odświeżeniu są rzeczywiście zgoła inne.

Benaino ujawnił też niedawno, że remake The Last of Us trafi na PC niedługo po PS5. Na najnowszej konsoli Sony gra zadebiutuje już we wrześniu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie