Naughty Dog porównuje The Last of Us Part I z oryginałem. Klimat na swoim miejscu

The Last of Us z wielką atrakcją dla Polaków | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

W sieci pojawił się kolejny materiał Naughty Dog, w którym porównano The Last of Us Part I do oryginalnej produkcji z 2013 roku.

Studio zaprezentowało nowy krótki filmik, który pokazuje różnice między remake’iem i oryginalnym TLoU. Tym razem możemy zobaczyć, jak zmieniła się konna przejażdżka Joela.

Zaprezentowana lokacja została całkowicie przebudowana. Ma zauważalnie więcej detali, a do tego zmieniło się jej oświetlenie. Warto też zwrócić uwagę na animacje Joela, które zostały zauważalnie wzbogacone względem tych z oryginalnego The Last of Us. Choć ulepszeń oprawy nie brakuje, atmosfera nie uległa większym zmianom.

Niedawno zaprezentowano też pierwszy dłuższy pokaz rozgrywki z remake’u The Last of Us. Ujawniono w nim między innymi zmiany zmierzające do rozgrywki oraz szereg opcji dostępności, które będą bezcenne dla graczy z niepełnosprawnościami.

The Last of Us Part I zadebiutuje na PlayStation 5 już 2 września. Port na PC ukaże się – jak to ujął jeden z deweloperów – bardzo szybko po premierze wersji na PS5. Konkretne ogłoszenie powinno pojawić się w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie