The Last Of Us Remake na pierwszym trailerze. Sony zalicza ogromny wyciek

the last of us part I trailer
PC PS5

Po 9 latach od premiery pierwszej przygody Ellie i Joela, gracze będą mogli ponownie zasiąść do gry w najlepszym wydaniu. Jeszcze w tym roku pojawi się The Last of Us Remake!

W ostatnich dniach coraz częściej informatorzy publikowali tweety o The Last of Us Remake. Padały ważne oświadczenia, że wersja next-genowa zadebiutuje w 2022 i to nie tylko na PS5. Więc fani czekali w napięciu na potwierdzenie bądź co bądź spekulacji o grze. O ile jeszcze brakuje oficjalnej prezentacji Sony, tak już teraz wiadomo, że wszystko co do tej pory było mówione jest prawdą! Mamy wszystkie informacje na tacy – The Last of Us Part I pojawi się na konsoli PlayStation 5 już 2 września 2022. Wiemy o tym dzięki przeciekowi Sony, który miał dzisiaj miejsce na stronie PlayStation Direct.

The Last of Us Remake także na PC!

Ale to nie koniec rewelacji. Odświeżona wersja gry przygodowo-survivalowej pojawi się również na platformie PC. To ogromne wydarzenie dla pececiarzy, zważywszy na to, że dotychczas jedną z najlepszych gier wszechczasów mogli co najwyżej oglądać na Youtubie. Póki co nie uściślono daty premiery dla tej wersji. Niemniej sugerując się niedawno wypuszczonymi exclusivami Sony na PC – np. Uncharted Legacy of Thieves Collection – możemy śmiało założyć, że stanie się w ciągu 6 miesięcy od debiutu na PS5. Po obejrzeniu poniższego trailera wiemy, że warto będzie czekać.

Z tego co widać na zwiastunie, cała gra została przebudowana na potrzeby PS5. Pod względem grafiki mamy spory przeskok między starą a nową edycją The Last of Us. W tym celu Naughty Dog skorzystało z możliwości technologicznych silnika The Last of Us II. I podobno na szacie graficznej nie skończy się lista zmian. Już wcześniej kilku insiderów, m.in. dziennikarz Jason Schreirer, mówili o remake’u w kontekście mechanik gry zapożyczonych z ostatniej części. Ale jak dokładnie będzie wyglądać gameplay, na ile zmieni się interfejs rozgrywki i elementy akcji? Aby o tym się przekonać, musimy poczekać na prezentację Sony.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie