Niedługo The Game Awards 2021. Gdzie i o której godzinie oglądać galę z pokazami gier?

The Game Awards 2021 - gdzie i kiedy oglądać
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Już w nocy z 9 na 10 grudnia odbędzie się The Game Awards 2021. W tym artykule znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o gali.

Wydarzenie wystartuje o godzinie 1:30 czasu polskiego. Jeśli chcecie je oglądać, lepiej przygotujcie sobie parę kaw, bo zajmie najpewniej ponad 3 godziny.

Całość będzie można śledzić zupełnie za darmo dzięki transmisjom na żywo. Odbędą się one na praktycznie każdej dużej platformie, w tym na Twitchu, YouTube, Facebooku, Twitterze, TikToku i Steamie. Dodatkowo będziemy mogli oglądać je w metaverse. Jeśli nie dacie rady pojawić się na gali, spokojna głowa. Całość zostanie później udostępniona w formie materiału, który obejrzycie po wydarzeniu.

Poniżej znajdziecie okienko, dzięki któremu będziecie mogli oglądać The Game Awards 2021 wraz z nami.

Głównym elementem gali jest oczywiście rozdanie nagród The Game Awards 2021. Nominowanych jest wiele produkcji i przedstawicieli branży gier, a ich pełną listę wraz z kategoriami znajdziecie w tym artykule.

Dodatkowo ujrzymy wiele zapowiedzi nowych gier. Ich łączna liczba ma być dwucyfrowa, a więc nie zabraknie świeżych materiałów z nadchodzących tytułów. Pojawiło się już wiele plotek na temat możliwych produkcji, o których przeczytacie w tym miejscu. Natomiast pewne jest, że nie zabraknie większych i mniejszych niespodzianek w kwestii zapowiedzi.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie