The Division za darmo już w ten weekend

The Division za darmo już w ten weekend
Gry za darmo Newsy PC

Producent daje możliwość sprawdzenia The Division.

Graliście w The Division? Jeśli jeszcze nie, to właśnie nadchodzi okazja, aby nadrobić zaległości. Już od 15 do 18 grudnia będzie można wypróbować The Division w wersji na PC. Niebawem produkcja ma być do pobrania w Uplay.

Jak podaje producent, w trakcie darmowego grania do dyspozycji graczy ma być pełna wersja gry ze wszystkimi trybami. Jeśli zdecydujecie się na The Division po akcji, będziecie mogli przenieść wszystkie postępy do pełnej wersji. Co więcej, w Uplay czekać ma zniżka. Gra została przeceniona o połowę i jest do dostania za 25 dolarów.

Gracze wracają do The Division. Oto główny powód

Anne Blondel z Ubisoftu podała, że gracze zaczynają powracać do rozgrywek sieciowych w The Division. Powód jest prosty. Wszystko przez najnowszą aktualizację 1.4, która trafiła kilka tygodni temu do pobrania i zmniejszyła między innymi zbyt duże rozbieżności między postaciami, które dopiero zaczynają rozgrywkę, a tymi już doświadczonymi. Ponadto usprawnione zostały niektóre elementy rozgrywki, aby po prostu grało się przyjemniej (większe wrażenie grania w strzelankę, a nie symulację).

Po premierze aktualizacji 1.4, liczba aktywnych graczy wróciła do poziomu, który mieliśmy w okresie premiery – twierdzi Anne Blondel.

To pokazuje, że gracze nie znudzili się grą, a jedynie pewne niedociągnięcia optymalizacyjne związane z poziomem trudności i ogólną rozgrywkę sprawiły, że sporo graczy odwróciło się od The Division. Ciekawe czy przyrost użytkowników zobaczymy po premierze kolejnej aktualizacji?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie