The Division 2 za darmo do sprawdzenia i duża aktualizacja gry

The Division 2 na PS5 po patch wygląda lepiej
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Już dzisiaj Ubisoft wprowadzi do The Division 2 kolejne nowości, a na weekend pozwoli sprawdzić grę za darmo.

The Division 2 wciąż jest rozwijane i właśnie dzisiaj w grze wyląduje sporych rozmiarów aktualizacja – Epizod 2, „Pentagon: ostatnia twierdza”.

Co wprowadza nowy update? Ciesz się 2 nowymi misjami głównymi, 1 nowym trybem PvP – eliminacją drużynową, nową specjalizacją technika, nową bronią oraz egzotycznym wyposażeniem, ważną aktualizacją zdrowia i innymi dodatkami! – czytamy w opisie filmiku (do obejrzenia poniżej), który przedstawia nową zawartość w szczegółach.

To jednak nie koniec wieści od Ubisoftu. Firma informuje na Twitterze, że w dniach 17-20 października (najbliższy weekend) sprawdzimy The Division 2 za darmo. Nie podano szczegółów, lecz najpewniej tytuł zostanie udostępniony posiadaczom PC, PlayStation 4 i Xbox One. Zapewne tuż przed samym wydarzeniem poznamy konkrety, które znajdziecie na naszej stronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie