Symulator Kozy na żywo? Kilku fanów postanowiło to nagrać

Zastanawiacie się, jak Goat Simulator wyglądałby w realnym świecie? Zobaczcie naprawdę dobry filmik.

Słowem wstępu przypomnę, że Goat Simulator to nic innego, jak symulator kozy. Ten humorystyczny projekt powstał w szwedzkim studio Coffee Stain. Tytuł jest dostępny jedynie na PC, a zabawa polega na tym, że wcielając się w niesforną kozę musimy dokonać jak największych zniszczeń w otoczeniu.


Ciekawe, że Goat Simulator miał być zwykłym żartem, a nie pełnoprawnym tytułem. Panowie z Coffee Stain pokazali po prostu w serwisie YouTube kilka filmików traktujących o niszczycielskiej kozie. Materiały wzbudziły jednak tak duże zainteresowanie, że zdecydowano się dopracować tytuł i pchnąć go na rynek.

Sami twórcy lubią żartować ze swojej kozy. Wypuszczony przez nich zwiastun Goat Simulator, który był inspirowany zwiastunem Dead Island, mógł rozweselić niemal każdego ponuraka (zobaczcie filmik tutaj).

Teraz z gry żartują sobie gracze. Weźmy choćby poniższy filmik, który wykonano na naprawdę przyzwoitym poziomie. Jego twórcy nabijają się ze specyficznej fizyki, którą mogliśmy obserwować w symulatorze. Zapraszamy do oglądania!

Goat Simulator na żywo!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet