Steam Deck w super promocji na 20-lecie Steama!

Steam Deck
Newsy

Valve nie przestaje świętować okrągłej rocznicy wydania swojej platformy z grami. Z tej okazji również Steam Deck trafił na promocję i dorwiemy go w naprawdę dobrej cenie.

Miniaturowego peceta twórców Half-Life’a raczej nie trzeba wam przedstawiać. Od zeszłorocznej premiery sporo produkcji zostało zweryfikowanych na tej platformie i wciąż dochodzą kolejne. Sam sprzęt po odpowiedniej optymalizacji pozwala pograć nie tylko w starsze produkcje i indyki, ale i w wymagającego Cyberpunka 2077. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Steam Deck podłączyć do stacji dokującej i korzystać w trybie stacjonarnym. W każdym razie „kieszonsolkę” można z powodzeniem wykorzystywać nie tylko do gier i pod kątem wydajnościowym stanowi ciekawą alternatywę dla laptopów „gamingowych” w okolicach 3 tysiące złotych.

Steam Deck nawet dwadzieścia procent taniej!

Na obchodzącym w tym tygodniu 20 urodziny Steamie, rozpoczęła się interesująca wyprzedaż. Jedną z atrakcji, jakie przygotowało Valve jest nader atrakcyjna cena na autorski komputerek. Najdroższą wersję przeceniono o ponad 600 złotych! Szczegółową wycenę konkretnych modeli znajdziecie w tabeli poniżej.

Steam DeckSteam Deck po przecenie
64 GB1899 zł1 709,10 zł (-10%)
256 GB2499 zł2 124,15 zł (-15%)
512 GB3099 zł2 479,20 zł (-20%)
Ceny Steam Deck w sklepie Valve.

Jak widać aktualne ceny na mobilny sprzęcik prezentują się naprawdę okazale. Chociaż ostatnio na rynku mobilnym pojawiła się też konkurencja w postaci ROG Ally i zobaczyliśmy pierwsze konkrety o Lenovo Legion Portable, to w mojej opini urządzenie Valve wygrywa. Nie tylko ze względu na niższą cenę, lecz pierwszorzędną implementacją autorskiego Linuxa (SteamOS) oraz ogromnym wsparciem ze strony twórców i społeczności. Warto też dodać, że nadal można zakupić odnowione mini-PC po 14-dniowym zwrocie. A jak wygląda wasza sytuacja? Macie już swojego Steam Decka, czy nadal wstrzymujecie się z zakupem?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie