Street Fighter V – wszystkie dodatki zgarniemy za darmo

Capcom wie, jak poprawić humor swoim fanom. Twórcy zapewnili, że wszelkie DLC do ich nadchodzącej bijatyki będą darmowe.


Deweloperzy zrezygnowali z wydawania tych samych tytułów, które po ulepszeniu pojawiały się na rynku pod innymi nazwami, jak Ultra czy Arcade. Tym razem gra otrzyma tylko jedno, ale za to kompletne wydanie.

W najnowszej odsłonie znajdziemy 16 postaci, z czego 4 z nich są będą w serii całkowicie nowe. Wszystkie kolejne, wydawane w przyszłości, zostaną udostępnione całkowicie za darmo.


Aby odblokować jednak poszczególne postaci i inne dodatki, musimy posłużyć się specjalną walutą zdobywaną w grze. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by za tę walutę po prostu zapłacić – miejmy nadzieję, że Street Fighter V nie będzie jednak stawiał na mikropłatności i zachęcał do wydawania prawdziwych pieniędzy.

Pierwszą z czterech nowych zapowiedzianych postaci jest Necalli. Wojownik stawiać ma na brutalną siłę, a nie na finezję. Po aktywacji specjalnej umiejętności V-Trigger Necalli zmieniać ma też kolor włosów i osobowość, a także dostępne combosy. Poniżej możecie zobaczyć prezentujący go trailer:

3 Shares
Share3
+1
Tweet