PlayStation w końcu oficjalnie zapowiedziało nowy pokaz gier State of Play

State of Play oficjalnie zapowiedziano. Nowy pokaz gier na PS5 i PS4
Newsy PS4 PS5

Trochę to trwało, ale będzie – nowe State of Play zostało zapowiedziane i odbędzie się szybciej, niż myślicie. Lepiej jednak trzymać oczekiwania na wodzy.

PlayStation jest w nieciekawej sytuacji, a już szczególnie z perspektywy graczy i fanów. Korporacja od dawna pracuje nad wieloma nowymi projektami, a ich wewnętrzne studia są zapewne skrajnie zajęte. Po ubiegłorocznym God of War Ragnarok nie dostaliśmy jeszcze żadnych wieści w sprawie gier ekskluzywnych, na które warto czekać. Oby to się wkrótce zmieniło.

State of Play będzie, ale…

Pomóc w tym może właśnie zapowiedziane PlayStation State of Play. Wydarzenie to odbędzie się jutro, tj. 23 lutego 2023 roku o godzinie 22:00 czasu polskiego. W dodatkowym wpisie na blogu czytamy, że będzie można je obejrzeć m.in. na Twitchu i YouTube. Nie warto jednak za bardzo się nim ekscytować. Jak głosiły już wcześniejsze przecieki, tym razem faktycznie nie otrzymamy zbyt wielu konkretów związanych z największymi tytułami od studiów PlayStation. Te zapewne zobaczymy dopiero na późniejszym pokazie, zapewne w sezonie letnich wydarzeń gamingowych.

State of Play powraca z pierwszym pokazem w 2023 roku! Przygotuj się na nowe spojrzenie na kilka oczekiwanych gier od naszych partnerów zewnętrznych, a także pierwsze spojrzenie na pięć gier PlayStation VR2, które pojawią się jeszcze w tym roku. Potem czeka nas ponad 15 minut zupełnie nowych szczegółów rozgrywki i aktualizacji dotyczących Suicide Squad: Kill the Justice League, kolejnej gry od Rocksteady Studios.

– informuje PlayStation

Oznacza to, że tym razem event skupi się przede wszystkim na tytułach od zewnętrznych deweloperów (zapewne chodzi o pozycje indie), a także na nadchodzącym Suicide Squad. No i nie zapominajmy, że PS VR2 debiutuje właśnie teraz, więc nowe SoP brzmi jak świetny pretekst do reklamowania urządzenia.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie