State of Play - PlayStation

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

State of Play i nowe gry na PS5 i PlayStation 4. Oglądajcie na żywo!

Godziny dzielą nas od kolejnego odcinka State of Play. Wisienką na torcie będzie długi gameplay z Ratchet & Clank: Rift Apart na PlayStation 5.

Zapraszamy do wspólnego oglądania pokazu State of Play. Streaming na żywo rozpocznie się 29 kwietnia o godzinie 23:00 czasu polskiego. Chcecie oglądać? Wystarczy zajrzeć do tej wiadomości o wspomnianej godzinie i nacisnąć Play na poniższym wideo.

Jakie gry na PlayStation zobaczymy?

Sony informuje, że głównym punktem pokazu będzie gameplay z Ratchet & Clank: Rift Apart. Mamy zobaczyć materiał trwający aż 15 minut, zatem całkiem sporo.

Zobaczysz zupełnie nową rozgrywkę z Rivetem. Dokładniej przyjrzymy się niektórym nowym broniom z nieziemskiego arsenału oraz poznamy różnorodność światów – zapowiadają Japończycy.

Warto przy okazji wspomnieć, że data premiery Ratchet & Clank: Rift Apart jest zaplanowana na 11 czerwca tego roku. Gra pojawi się ekskluzywnie na PlayStation 5. Do tego czasu deweloperzy ze studia Insomniac Games pracują w pocie czoła, by dopieścić swoje nowe dzieło.

Produkcja już teraz wygląda bardzo dobrze, co mogliśmy podejrzeć na niedawnym krótkim fragmencie rozgrywki. Twórcy obiecują dodatkowo, że nie zaskoczą nas znienawidzonymi mikropłatnościami. Skrócą również jeszcze bardziej czas ładowania gry, który i tak jest już mało zauważalny przez sprytne użycie animacji.

Zanim jednak pojawi się dzisiaj oczekiwany gameplay z Ratchet & Clank: Rift Apart, czekają nas na pokazie Sony nowe wieści na temat kilku innych tytułów na PlayStation 4 i PlayStation 5. Nie podano szczegółów, lecz nie spodziewamy się zapowiedzi, ponieważ Japończycy wspominają o aktualizacji informacji.

State of Play na żywo – live streaming – start o 23:00

Zapraszamy do wspólnego oglądania!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się