Startuje oficjalna liga Overwatch

Startuje oficjalna liga Overwatch
E-sport Newsy PC PS4 XOne

Coś dla fanów produkcji od Blizzarda.

Producent gry Blizzard ogłosił start oficjalnej ligi Overwatch. Już teraz możecie wejść na stronę www.overwatchleague.com i sprawdzić szczegóły.

Zadaniem Overwatch League jest stworzenie profesjonalnej platformy dla pasjonatów e-sportu, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Miliony graczy odpowiedziały na wezwanie Overwatch. Entuzjazm wszystkich naukowców, żołnierzy, awanturników i odmieńców doprowadził do powstania nowego rodzaju rozgrywek e-sportowych. Drużynom zapewnią one poczucie stabilności, graczom umożliwią rozwój kariery, a fanom dadzą nowy zestaw bohaterów, z którymi podążą ku przyszłości Overwatch – czytamy na temat projektu oficjalnej ligi Overwatch.

Sombra nową postacią w Overwatch

Podczas BlizzCon 2016 przedstawiono w szczegółach kolejną postać do Overwatch. Sombra – bo o niej mowa – to jedna z najbardziej osławionych hakerek, która wykorzystuje zdobyte informacje, aby manipulować ludźmi u władzy.

Sombra posiada ciekawą przeszłość oraz umiejętności, które przedstawiono na oficjalnej stronie Overwatch.

Sombra – historia bohaterki:

Zanim przyjęła pseudonim „Sombra”, była jedną z tysięcy dzieci osieroconych przez kryzys omniczny. Większość infrastruktury jej kraju uległa zniszczeniu, a ona sama przeżyła wykorzystując wrodzoną smykałkę do komputerów i hakowania.

Przygarnięta przez meksykański gang Los Muertos, pomogła jego członkom w samozwańczej rewolucji przeciwko władzom. Los Muertos uważali, że na odbudowie Meksyku dorobili się przede wszystkim bogaci i wpływowi ludzie, a najbardziej potrzebujący zostali pozostawieni samym sobie.

Mimo długiego pasma sukcesów i wiary we własne umiejętności, nie spodziewała się, że światowa konspiracja, na której trop wpadła, miała ją już na celowniku. Obawiając się o swoje bezpieczeństwo musiała usunąć wszelkie ślady swojej tożsamości i zacząć się ukrywać.

Z cienia wynurzyła się jako Sombra – doskonalsza i zdeterminowana, by poznać prawdę o odkrytym spisku. Sombra przeprowadzała jeszcze śmielsze ataki hakerskie, dzięki którym zyskała liczne grono zwolenników, w tym członków Szponu. Wstąpiła w szeregi tej organizacji i przypuszczalnie przyczyniła się do potężnych cyberataków wymierzonych w korporacje silnie powiązane ze światowymi rządami. Działania te wywołały w Meksyku falę protestów przeciwko korporacji LumériCo i naruszyły bezpieczeństwo zakładów Volskaya Industries – przemysłowego ramienia rosyjskich sił obronnych przeciwko omnikom.

Sombra – zdolności:

  • PISTOLET MASZYNOWY – Pistolet Maszynowy Sombry strzela z dużym rozrzutem na krótki dystans.
  • HAKOWANIE – Sombra używa Hakowania, aby na chwilę uniemożliwić wrogom używanie zdolności lub uczynić apteczki bezużytecznymi dla przeciwników.
  • KAMUFLAŻ TERMOOPTYCZNY – Sombra staje się na chwilę niewidzialna, a jej szybkość znacznie wzrasta. Zaatakowanie jej, użycie przeciwko niej zdolności ofensywnych lub zadanie jej obrażeń wyłącza Kamuflaż Termooptyczny.
  • TRANSLOKATOR – Sombra rzuca marker nawigacyjny Translokatora. Później może natychmiast wrócić w miejsce, gdzie znajduje się marker, póki jest on aktywny (także w trakcie walki).
  • IMPULS ELEKTROMAGNETYCZNY – Sombra używa wyładowania energii elektromagnetycznej o dużym promieniu rażenia, które niszczy wrogie bariery i osłony oraz hakuje wszystkich przeciwników w zasięgu.

W sieci pojawiły się również trailery z Sombrą w roli głównej oraz kolejny film animowany z uniwersum Overwatch, noszący tytuł Infiltracja. Zapraszamy do oglądania!


Źródło: Blizzard

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie