Star Wars: Knights of the Old Republic Remake mogło przejść w ręce innego studia

Remake Knights of the Old Republic - grafika
Newsy PC PS5

Niedawno sieć obiegły doniesienia wskazujące, że wstrzymano prace nad Star Wars: Knights of the Old Republic Remake. Możliwe, że właśnie poznaliśmy dalszy los produkcji.

Jak podaje Stephen Totilo, Embracer Group potwierdziło, że nieokreślona gra tworzona przez jeden z oddziałów grupy przeszła w ręce innego studia, aby „aby zapewnić, że poprzeczka jakości jest tam, gdzie powinna być dla tego tytułu”. Embracer posiada pod sobą między innymi Aspyr Media, czyli zespół odpowiadający za remake KOTOR-a.

Choć nie mamy pewności, że przedstawicielom grupy chodziło o Star Wars: Knights of the Old Republic Remake, jest to bardzo prawdopodobne.
Znany dziennikarz i branżowy informator Jason Schreier spekulował wcześniej, że pieczę nad produkcją może całkowicie przejąć studio Saber Interactive, które niedawno miało oficjalnie zacząć wspierać Aspyr przy odświeżeniu kultowego RPG osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen. Oczywiście to wciąż jedynie wiarygodne, ale jednak teorie.

Oficjalnie aktualne losy remake’u Knights of the Old Republic pozostają nieznane. O projekcie jest ostatnio bardzo cicho i nie spodziewałbym się, że wkrótce sytuacja ta ulegnie zmianie. Premiera może być odległa o parę ładnych lat.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie