Stalowa Seria – dziś podwójna premiera, czyli TOXIKK i StarDrive 2

Dzisiaj Stalowa Seria, linia gier wydawanych w ekskluzywnych steelbookach w cenie 49,90zł, wzbogaca się o dwa nowe tytuły: StarDrive 2 dla miłośników gier strategicznych oraz strzelaninę FPS  TOXIKK.

StarDrive 2 – to kontynuacja znanej gry strategicznej rozgrywającej się w kosmosie, łączącej w sobie elementy klasycznej strategii turowej 4X z walkami rozgrywanymi w czasie rzeczywistym. W StarDrive 2 gracz wciela się w przywódcę jednej z 9 zróżnicowanych ras walczących o prym w kosmosie, budując i rozwijając swoje imperium. Swoje wpływy zwiększać można poprzez umiejętne prowadzenie dyplomacji i szpiegostwa, owocujące budową sojuszy, bądź też obierając ścieżkę wojenną i dominację na płaszczyźnie militarnej. Do tego niezbędna będzie umiejętna rekrutacja i rozwój bohaterów, którzy poprowadzą Twoją flotę do zwycięstwa oraz nieustanny rozwój technologiczny. Wizytówką marki StarDrive jest możliwość projektowania swoich własnych, potężnych statków wojennych oraz zaskakujące połączenie dwóch nurtów gier strategicznych: kosmiczne batalie rozgrywane są w czasie rzeczywistym, zaś bitwy naziemne toczą się w klasycznym systemie turowym.

TOXIKK – to FPS, niezwykle doceniona przez graczy jeszcze przed swoją premierą: 88% z blisko 1300 recenzji wystawionych przez graczy w Steam jest pozytywnych. TOXIKK stanowi odpowiedź dla wszystkich miłośników FPS tęskniących za czasami, gdy o rezultacie pojedynku nie decydował osiągnięty poziom doświadczenia postaci, zdobyte umiejętności specjalne czy zakupione bronie, tylko własne umiejętności i refleks. Tytuł został stworzony z myślą o graczach PC i zaprojektowany pod kątem sterowania za pomocą klawiatury i myszki, konfigurowalnych w bardzo zaawansowanym stopniu.


Źródło: Informacja prasowa wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet